Фільтр підбору

Дитяче взуття Brutting

Кросівки для дівчинки
28,
29,
31,
34,
35

1.329,30грн 1.899,00грн

Демісезонні кросівки для дівчинки. Brutting. Німеччина.Мембрана.Фіксується шнурками.Колір: сірий, ро..

Кросівки для дівчинки
28,
29,
32

1.329,00грн 1.899,00грн

Демісезонні кросівки для дівчинки. Brutting. Німеччина.Підошва Vibram.Фіксується шнурками.Колір: сір..

Черевики
29,
30,
34

1.575,20грн 1.969,00грн

Зимові черевики Brutting. Німеччина.ФІксується шнурками.Підошва Vibram.Водонепроникні.Мембрана (клім..

Черевики для дівчинки
29,
30

1.575,20грн 1.969,00грн

Зимові черевики для дівчинки. Brutting. Німеччина.Мембрана (кліматконтроль).Фіксується шнурками.Водо..

Черевики для хлопчика (нет в наличии)

1.969,00грн

Зимові черевики для хлопчика. Brutting. Німеччина.Рельєфна підошва.Комфортекс- кліматична мембрана (..

Зручне дитяче взуття Brutting: про компанію

bruttingBrutting - це німецький бренд, відомий у всій Європі виробник спортивного й повсякденного взуття для дорослих та дітей. Компанія була заснована в 1946 році дизайнером і модельєром Євгеном Брюттінгом. Сьогодні представлена ​​групою дочірніх компаній і брендів GEKA-Sport Gmbh, Brütting & Co., EB-Sport International GmbH і EB Kids. Компанія завоювала свій авторитет в результаті співпраці зі спортсменами, коли Євген Брюттінг спільно з новозеландським тренером Артуром Лідіярдом розробили культові кросівки для бігу «Roadrunner».

Кращі традиції виробництва взуття успадкував дочірній бренд EB Kids, що спеціалізується на взутті для дітей. Зручне дитяче взуття Brutting швидко завоювало популярність у Європі. Купити дитяче взуття Brutting можна і в нашому інтернет-магазині брендових дитячих черевичків L.I.Y.A Shop.

Переваги дитячого взуття Brutting

З огляду на те, що нога дитини знаходиться в процесі росту, а пропорції стоп постійно змінюються, компанія Brutting поставила перед собою мету, розробити оптимальне дитяче взуття. Дизайнери взуття Brutting також прекрасно розуміють, що носіння незручних й неправильних черевиків може спричинити виникнення ортопедичних захворювань та деформацій ніг, а тому враховують найдрібніші деталі в проектуванні й виробництві. Їм вдалося досягти максимальної якості продукції за рахунок ортопедичних елементів, спеціальних матеріалів та сучасних технологій пошиття.

Дитяче взуття Brutting (EB Kids) - це

  • чудові матеріали
  • відмінна підгонка
  • модний дизайн
  • широкий асортимент зручного дитячого взуття на будь-який вік (навіть для наймолодших!)

Модельний ряд взуття для дітей Brutting

Миготливі туфлі Brutting

Маленькі модники і модниці обожнюють взуття з вогниками. У модельному ряді дитячих черевиків від цього бренду є широкий вибір миготливого ​​взуття як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Дитячі сандалі Brutting

Не тільки надійні, зручні, стильні, але й корисні. Такі сандалі можна носити для профілактики ортопедичних захворювань у дітей. У більшості моделей, особливо для наймолодших діток, є жорсткий задник, який добре фіксує п'яту, супінатор, в міру гнучка цупка підошва та каблук Томаса.

Дитячі черевики Brutting

bruttingДитячі черевики Brutting спортивного типу ідеально підходять для повсякденного носіння. Вони не промокають, не парять ногу та прекрасно утримують тепло. Зручна ортопедична устілка, супінатор, підошва оптимальної гнучкості, стильний дизайн "як дорослі" зроблять пару черевиків Brutting улюбленим взуттям вашої дитини.

Кросівки Brutting для дітей

Бренд Brutting, як ми вже говорили - це культовий виробник в історії кросівок та спортивного взуття. Дитячі кросівки Brutting не поступаються дорослим моделям ні якістю, ні зручністю. На нашому сайті представлені кращі моделі кросівок EB Kids для дівчаток та хлопчиків.

Зимові чоботи Brutting

Повністю пристосовані до холодних і вологих українським зим. У такому взутті нога дитини ніколи не буде холодної та мокрою. Спеціальні технології і високоякісні матеріали забезпечують циркуляцію повітря - ніжка мерзне в занадто тісній обувці або у взутті, яке не дихає, - не пропускають вологу.

Магазин L.I.Y.A Shop пишається співпрацею з цим брендом і пропонує своїм покупцям найкращі моделі від ТМ EB Kids. Також, якщо ви шукайте гарне повсякденне взуття для вашої дитини, в нашому інтернет-магазині можна купити дитяче взуття L.I.Y.A. L.I.Y.A - наш власний бренд, який перейняв і об'єднав найкращий досвід відомих виробників.